סוויץ ביטוח ופיננסים

שירותי משרד

ביטוח פנסיוני

התכנון הכספי של מרבית האנשים הוא בדרך כלל לא נכון ומתמקד בהווה בלבד. אנשים לא מסתכלים יותר מדי קדימה ויוקר המחייה הוא הסיבה העיקרית לכך. מרבית האנשים דואגים לעכשיו, לאוכל שלהם, לבגדים שלהם, למשכנתא ולדברים החשובים לצד המותרות. המחשבה על הפנסיה היא עוד רחוקה, צריך לעבור את עכשיו. עם זאת, תכנון פנסיה זהו דבר חשוב מאוד שיכול להגדיר במידה רבה כיצד תחיו בגיל השלישי. הקושי במחייה בישראל הוא לא רק לזוגות הצעירים ולמשפחות הממוצעות, אלא גם לקשישים. הקצבה המתקבלת מהמדינה היא לא גדולה ולא מעט פעמים שומעים על מקרים בהם ביטוח לאומי פשוט לא עוזר לאנשים ששילמו לו בכל ימי חייהם. לכן, חשוב לדעת להתנהל כלכלית ולחשוב קדימה, עוד בזמן אמת.

תכנון פנסיה צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים וטובים אשר יודעים כיצד לחלק את הסכומים וכמובן לבטח את הפנסיה. ביטוח פנסיה הוא קריטי כיום, כדי לדאוג שלא תגיעו אל העת שבהם אתם זכאים לפנסיה, אך יכולים לקבל סכומים קטנים בלבד. יש המון עמלות ותוספות מהם אפשר להימנע, וכדי לעשות זאת, יש להתייעץ עם אנשי מקצוע ולרכוש את הפוליסות האיכותיות ביותר. העתיד לא פחות חשוב מן ההווה, ואולי אפילו יותר חשוב, מפני שבתור אנשים מבוגרים, הרבה יותר קשה להתעסק עם כל האלמנטים הקשורים בפיננסים מול גופים גדולים.

ידע אינסופי ואסרטיביות

סוכנות הביטוח סוויץ' מספקת ביטוח פנסיה איכותי ומשתלם מאוד לכלל לקוחותיה. החברה שמה דגש על יחס אישי וחם, וארבעת השותפים מגיעים מרקע עשיר של ביטוחים בתחום הפנסיוני. מדובר בתחום מורכב מאוד, שמצריך ידע אינסופי ואסרטיביות. לכן, העדיפות היא ללכת עם חברה שאנשיה שוחים בחומר ויכולים לתת פתרונות לכל בעיה שתצוץ, בדיוק כמו בסוכנות הביטוח סוויץ'.

הקליקו לסרטון

לטיפים ותשובות חשובות

“סוויץ ביטוח ופיננסים”

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת למגוון ביטוחים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

להצעה משתלמת
מנכ''ל ובעלים סוויץ ביטוח ופיננסים בע''מ
דילוג לתוכן